SERVICES

UC Team je jedna z nejdéle působících parkourových skupin v ČR zabývající se nejen parkourem ale obecně POHYBEM jako je freerunning, akrobacie, bojové umění nebo street dance. Poskytujeme vizuálně provokativní pohybové sekvence pro film, televizi, živé vystoupení, a fotografie. Snažíme se neustále překonávat hranice a díky dlouholetému tréninku jsme schopni přinést do každého projektu něco originálního a dech beroucího.

FILMY, REKLAMY, TV, FOTOGRAFIEIMG_4749

UC Team pokrývá všechna možná media - film, reklama, televize, fotografie a také divadlo. A to od hlavních a vedlejších rolí v celovečerním fantasy filmu Drsný spasitel, který v ČR nemá obdoby, přes reklamy jako je BOOKSHOTS od světoznámého spisovatele Jamese Pattersona, Starobrno nebo BOSCH, televizní kampaně pro Prima COOL a ČT 1, až po divadelní inscenace v divadlech Marta a Husa na provázku.

Do každého takového projektu vnášíme něco originálního a šokujícího
a pokaždé posouváme hranice o něco dále.

VYSTOUPENÍ, TRÉNINKY, WORKSHOPY

UC Team ve své původní podobě fungoval primárně na živých vystoupeních a workshopech, při kterých se tají dech, jsou plné napětí a neuvěřitelných akrobatických prvků. Takovou show jste mohli vidět například na veletrzích Sportlife, Majálesu nebo Assassin’s CREED launch party v Praze.

Nedávno jsme naše vystoupení skloubili s inBalance, kde využíváme všelijaké vychytávky jako je air track, gymbally nebo speciální házecí disky. To vše ještě více umocní už tak dechberoucí akrobacii. V inBalance také působíme jako trenéři parkouru pro děti. Tréninky vedeme 5 dní v týdnu a s více jak 240 dětmi jsme největší organizace tohoto druhu v ČR.

KONZULTACE, VIDEOTVORBA, CHOREOGRAFIE

UC Team jsou profesionálové nejen před kamerou ale také za ní. Díky desetileté zkušenosti s uměním pohybu a hlavně natáčením pohybu, dokážeme říct, jak daný pohyb bude vypadat nejlépe na kameře, což je základ pro Vaši tvorbu. Osmiletá zkušenost ze zásahové jednotky PČR a více než 25 leté studium bojových umění nám dává unikátní pohled na akční sekvence ve filmech a reklamách.

Jsme schopni vytvořit pro Vás, bojové, taneční a akrobatické choreografie, které vyrazí dech každému divákovi.

Máme také vlastní video produkci, ve které, stejně jako v pohybu, posouváme hranice pořád dále. Důkazem je naše video v rámci mezinárodní soutěže s produktem Mind Master, které se umístilo mezi deseti nejlepšími z celého světa.

REFERENCE

- Red Bull
- SB Corporation - Drsný Spasitel
- Starobrno
- BOSCH Rexroth
- AQUALAND MORAVIA - inBalance SHOW
- James Patterson - BOOKSHOTS
- Divadlo Husa na provázku - Ze života hmyzu
- Business Factory - ROI Hunter
- PAJOCHE - TOI Story
- Divadlo Husa na provázku - Woody Allen - Bůh (vila Tugendhat)
- MAJÁLES - Live Show (2012, 2013, 2014)
- Česká Televize - seriál Já Mattoni
- Divadlo Marta - Domov dobrovolného otroctví
- Dětský domov Klokánek - charitativní workshop
- Udírna - TRAVELLER's BAR & HOSTEL
- Prima COOL - kampaň pro RE-PLAY
- Tripoli - Tripoli má talent
- EPICTURE - Fallen Angel
- Playman - Assassin's Creed Launch Party (2013, 2014)
- BuyOils
- Mendelova Univerzita - LDFman